Ewa Lewszuk

Kancelaria Radcy Prawnego

U nas każdy Klient jest wyjątkowy

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną w Warszawie, działającą na rynku od 2004 roku. Posiadamy doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym prawie mediów, prawie autorskim oraz prawie własności intelektualnej. Posiadamy ponadto doświadczenie w sprawach z zakresu sporządzania umów handlowych, analizowania umów developerskich oraz reprezentacji klientów w postępowaniu sądowym (w tym sporządzanie apelacji od wyroku).

Oferujemy pomoc prawną w Warszawie jak i poza nią, zarówno w indywidualnych sprawach, jak i w ramach stałej obsługi prawnej oraz porad prawnych online. W mniej skomplikowanych sprawach oferujemy jednorazowe porady prawne.

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z porady prawnej online poprzez formularz zamieszczony na stronie. Jest to wygodna forma uzyskania pomocy prawnej bez wychodzenia z domu. Porada prawna online to szybki i ekonomiczny sposób na znalezienie właściwego rozwiązania sprawy.

Na tej stronie nie znajdziecie Państwo zapewnień dotyczących naszego wysokiego poziomu profesjonalizmu, czy też gwarancji postępowania zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

Jestem absolutnie przekonana, że wykonując zawód zaufania publicznego jakim jest zawód radcy prawnego, powyższe zasady traktować należy jako oczywiste minimum, którym wręcz nie wypada się chwalić.

Na naszej stronie nie znajdziecie Państwo również listy "strategicznych klientów", bądź "istotnych projektów" prowadzonych przez Kancelarię. Każdy z Klientów Kancelarii uważany jest przez nas za wyjątkowego, a każda z powierzanych przez Niego spraw - za najważniejszą, a także godną najwyższej dyskrecji. Z większością naszych doświadczeń zawodowych możecie się Państwo zapoznać przeglądając dział "Zakres usług".

Pragnę zapewnić, że nasza praca jest także naszą pasją, wykonywaną z oddaniem, każda prowadzona sprawa - wyzwaniem, z którym zawsze warto się zmierzyć.

Choć mówi się, że nawet sam wygląd paragrafu przypomina narzędzie tortur, my dokładamy wszelkich starań, by był dla naszych Klientów przede wszystkim orężem - nie tylko skutecznym i pewnym, ale również nieskomplikowanym.

Serdecznie Państwa zapraszam

Ewa Lewszuk
wraz z Zespołem